Full gasss... 17

Karel "ABAJA" Abraham zajel při letošní BWIN GP ČESKÉ REPUBLIKY v Brně s ohledem na mnoho problémů při domácích závodech v minulých letech... a zejména s ohledem na mnoho problémů s letošním motocyklem "Ducati Zero"... i po problémech s přerušenou letošní sezónou kvůli vážnému zranění ruky... výborné 9.místo!!!
Po startu ze třetí řady se sice trochu propadl (na 12.místo), ale po pádu Spiese a dojetí a předjetí Espargara s Eliasem, mu nakonec právem patří již potřetí za sebou umístění v TopTen!

Pozn. pro historiky:  toto umístění českého jezdce v TOP TEN v elitní třídě MS motocyklů při Grand Prix v Brně je po předlouhých 39 letech!!!  Naposledy se tento úspěch podařil v Brně zajet Bohumilu Stašovi v roce 1973 na motocyklu Yamaha ( 6.místo ) se ztrátou přes 3 minuty na tehdy vítězného itala Agostiniho na stroji MV Agusta !

Gratulujeme Abajovi i týmu Cardion AB Motoracing a přejeme jim podobné výsledky a "FULL GAS" i v dalších závodech letošního roku!!

Velké poděkování patří všem přítomným členům"ABAJAFANS" za vytvoření neopakovatelné atmosféry v našem Abajafans kotli na "naší" tribuně "D" !

Už nyní, jeden den po skončení letošního vrcholu naší sezóny, se s vámi těšíme opět na viděnou při našem příštím vrcholu - GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY 2013 - na nejkrásnější trati světa - na Masarykově okruhu v Brně!

GO 17 FOREVER!!!

                                    (doča)

Fotogalerie : ZDE  (průběžně budeme aktualizovat - prosíme o chvilku strpení, makáme na ní... :-) )

VIDEO reportáž (autor:MrVeseliD)

Výsledky závodu ZDE

 

RIP Amos Krejčí ( v rámci našeho chorea při Bwin GP ČR 2012 jsme uctili i památku nedávno zemřelého PANA NOVINÁŘE , pana Amose Krejčího... )