Sametová vzpomínka na Amose

 Do posledního místečka ( a ještě víc! ) byl zaplněn sál brněnského klubu Šelepova, který byl již po několikáté ( a opět výborným! ) hostitelem našeho posezónního fanklubového setkání Abajafans-KPO o.s. ! Díky "Berny"!

  Od 15:00 hodin jsme se sešli abychom si ujasnili pár novinek o našem "fans" životě a hlavně představili plány na sezónu 2013 - opět náš velký autobusový zájezd Abajafans, lednové Mecheche a částečně už i přípravy na náš každoroční vrchol - srpnové Grand Prix v Brně! Děkuji všem přítomným členům našeho o.s. za hojnou účast již na této naší "posezónní schůzi". Hlavní body pak samozřejmě ještě více rozvineme na našem tradičním lednovém "Mecheche" 12.ledna 2013 ! Šelepka tak byla plná už v 15:00 !

  A to ještě od 16:00 na toto naše posezónní setkání Abajafans plynule navázal hlavní bod programu - "Sametová vzpomínka na Amose" - pořádaná právě naším občanským sdružením Abajafans-KPO ve spolupráci s klubem "Šelepova No.1" za účasti brněnských jezdců Karla "Abaji" Abrahama, Karla Haniky, Ondry Ježka, Michala Filly a Michala a Lukáše Šembery a dalších vzácných hostů, kterou skvěle odmoderoval Jiří "Bosso" Mikšík! To už jsme museli nosit za zákulisí další a další židle... Každý z hostů vzpomenul na Amose Krejčího svojí osobní vzpomínkou a pan Juřička, jednatel Amosovi "domovské agentury" Forsage nám představil i plány na Amosovo trvalé spojení s jeho největší životní láskou, tedy s tratí starého Masarykova okruhu...!

  Bylo to krásné sváteční odpoledne a důstojné připomenutí památky legendárního brněnského motoristického novináře a našeho kamaráda pana Amose Krejčího!

  Děkujeme každému z asi dvou stovek přítomných diváků, ale zejména všem našim pozvaným hostům za účast na této naší akci a v neposlední řadě všem spolupořadatelům a lidem, co nám s organizací a průběhem "Sametové vzpomínky na Amose" JAKKOLIV pomohli !

    A při některé další akci Abajafans-KPO o.s. se s vámi opět těšíme na viděnou!

                                                         Jiří Dočekal (předseda Abajafans-KPO o.s.)

 

Napsali o "Sametové vzpomínce na Amose" : Denik , detailně pak na Motorkari.cz

Fotogalerie z akce: Josef Fait , Karel Herman , František Kressa

R.I.P. Amos