ABAJAFANS sezóna 2013 byla odstartována!

  6.Abajafans Mecheche v Troubsku odstartovalo již naši sedmou Abajafans fanklubovou sezónu. A byl to skvělý a povedený start do nové sezóny! Sál Katolického domu v Trobsku pro asi 150 lidí byl přesně "jako ušitý" na míru našeho občanského sdružení :-)

  V úvodu se konala výroční volební schůze občanského sdružení, Abajafans-KPO o.s. povede i v dalších dvou letech její stávající výbor (složení výboru Abajafans-KPO o.s. naleznete ZDE). Hlavním bodem programu však byla oslava Kájových 23. narozenin a s velkou radostí jsme na našem "Mecheche" přivítali naše další vzácné hosty v čele s paní ředitelkou Automotodromu Brno a.s. paní Ivanou Ulmanovou a šéfem týmu Cardion AB Motoracing a prezidentem ČSMS panem Karlem Abrahamem. Některé detailní zajímavosti z besedy, kterou skvěle odmoderoval Jiří Bosso Mikšík si můžete přečíst v jeho článku ZDE.

  Závěrem se velkého ocenění svojí práce v Abajafans-KPO o.s. dočkali oba naši francouzští přátelé Charles a Oli, kteří byli opět osobně přítomni našeho Mecheche (přijeli z  bretaňského Rennes!), když z rukou předsedy Abajafans obdrželi čestné pasy České republiky vydané Abajafans-KPO o.s.při příležitosti 6.Mecheche!  I Abajafans-KPO o.s. tak pohotově reaguje na množící se odchody francouzských občanů do zahraničí a oběma hlavním představitelům "Abajafans France" nabídla svůj pas. (více zde) :-))

  Nedílnou součástí Mecheche jsou i různé soutěže a to nejen pro členy Abajafans, ale i pro nejmenší "fans". Tentokrát děti (i někteří dospělí! :-) ) vymalovávali Abajův nový stroj Aprilia-ART na rok 2013! Hlavní výhrou však letos byly naprosto exkluzivní ceny od týmu Cardion AB Motoracing a Automotodromu Brno a.s. v podobě volných pozvánek do paddocku při Grand Prix Brně, v zahraničí podle vlastního výběru (!!!) nebo Abajova "Surprise", který jednomu z našich členů Abajafans-KPO o.s. postupně věnoval svoje závodní rukavice, boty a na úplný závěr i originální závodní helmu!

  Naprostým vrcholem pak byl bonus od šéfa týmu pana Abrahama: vstup na GRID MotoGP v rámci Grand Prix České republiky v Brně! 25.srpna 2013 tak bude mít možnost jeden z našich členů Abajafans-KPO o.s. zhlédnout poslední přípravy všech jezdců královské MotoGP a být Abajovi na blízku i těsně před startem závodu MotoGP v Brně - gratulujeme a v dobrém slova smyslu i závidíme výherci této neuvěřitelné ceny... :-)

  Seznam výherců všech "zážitkových" cen naleznete ZDE

  Podtrženo, sečteno:

Děkujeme všem přítomným členům Abajafans ze všech koutů naší České republiky i ze zahraničí (Slovensko, Francie) za jejich účast a vytvoření příjemné atmosféry! Děkujeme všem našim pozvaným hostům za jejich čas a energii, kterou nám věnovali a doufáme, že i MY jsme jim na oplátku předali hodně pozitivní energie a bojovné nálady do těžkého roku 2013! Za všechny ohlasy na letošní "Mecheche" si dovolím ocitovat z mailu jednoho našeho dlouholetého člena (členem Abajafans již od roku 2008!), který došel na náš e-mail (redakčně kráceno): "...včera to bylo moc dobrý,pořád je tam ta rodinná atmosféra,nevim jak je to možný v týhle z.....ý době, ale je to tak, proto já ač cyklista a motorkám příliš nerozumím... jsu v motofanklubu Kaji Abrahama, doufám že tě to těší, no ja vím že tě to potěší - proto to taky píšu..."  Díky moc Zdenále, takovéto ohlasy od členů opravdu potěší a dodají elán do další práce - Ď ! :-)

  Děkujeme dále i všem co se jakkoliv podíleli na přípravě a organizaci Mecheche v čele s komletním výborem Abajafans, děkujeme našim partnerům Abajafans, všem členům co pomáhali s výzdobou sálu či jeho následným úklidem a v neposlední řadě provozovateli Katolického domu v Troubsku za útulné prostředí v jejich sále a za jejich velkou pohostinnost!

  Je za námi 6 let poctivé práce a podpory Karla "Abaji" Abrahama a s velkým optimismem očekáváme ostrý závodní start nové sezóny MotoGP! První testy jsou již 5.února v Malajsii, první závod pak 7.dubna v Kataru!

Naše "FANS" seźóna však byla již úspěšně zahájena 12.ledna v Troubsku!

 

GO ABAJO GO - byli jsme a budeme VŽDY S TEBOU!

                                                                                         (Doča)

Napsali o Mecheche: SPEEDWEEK.de

Fotogalerie ze 6.Abajafans Mecheche ZDE