Vytvořte s námi NOVÝ REKORD MASARYKOVA OKRUHU!

ZRUŠENO kvůli nepříznivému počasí!

Akce přesunuta na sobotu 13.října 2013

více info ZDE

-----------------------------------------------------------------------------

 

 

VŠICHNI MOTORKÁŘI POZOR!

Opět po roce je zde unikátní akce - NOVÝ POKUS O VYTVOŘENÍ REKORDU V POČTU MOTOCYKLŮ NA DRÁZE MASARYKOVA OKRUHU V BRNĚ! 

Akci pořádá Automotodrom Brno a.s. ve spolupráci s oficiálním fanklubem Karla Abrahama Abajafans - KPO o.s.


Akce proběhne v neděli 7. dubna ve 13 hodin, kdy bude dráha zdarma otevřena všem přítomným motorkářům a ti ji společně pomalou jízdou projedou. Celou kolonu motorek všech kubatur i ročníků, ale i mopedů či skútrů provede Pepa "Sršeň" Šiler!

Účast na rekordu je pro všechny účastníky ZDARMA a navazuje na loňský úspěšný pokus o rekord - loni se na dráze sešlo celkem 1349 motocyklů! Každý účastník opět obdrží navíc i památeční nálepku.

 Nedělní akce MOTO SHOW JARO  je celodenní akcí s doprovodným programem zaměřeným na aktivní motorkáře a již od 9:00 hodin (až do 17:00 hodin) budou probíhat placené volné jízdy pro veřejnost, při nichž bude na dráhu vždy vpuštěn počet motocyklů odpovídající požadavkům na bezpečnou propustnost trati.

BONUS JEN PRO ČLENY ABAJAFANS-KPO o.s.: každý člen oficiálního fanklubu Karla Abrahama má JEN PRO SEBE vyhrazenu jízdu v čase od 11:00 do 11:25 hodin!
 
Abajafans bude mít vyhrazen i celý jeden box a protože 7.4.2013 bude bohužel Abaja "služebně" mimo Brno (na úvodním závodu MotoGP v Kataru... :-) ), tak v našem boxu tentokrát proběhne autogramiáda motocyklového kaskadéra Pepy Sršně! V našem boxu se také budete moci informovat Honzy Zemana na vše ohledně jeho SUPERMOTO ACADEMY! Uskuteční se i "open" setkání Abajafans a celý box bude vyzdoben našimi transparenty, takže se na okamžik ocitnete přímo "v našem kotli", který tradičně "rozbalujeme" při Grand Prix v Brně na tribuně D! :-)   Budete si moci koupit naše originál fans výrobky, bez kterých se žádný správný Abajův fanda neobejde, zájemci o členství v oficiálním fanklubu Karla Abrahama mohou přímo na místě rozšířit naše stále početnější řady!

Přijďte se i detailně informovat na cokoliv co Vás zajímá - co vše jsme již v Abajafans na Abajovu podporu uspořádali, co děláme a co na Abajovu podporu plánujeme do budoucna! Všichni fanoušci Karla Abrahama jsou srdečně zváni do našich stále početnějších řad!

Opět nás osobně podpoří i naši přátelé a členové Abajafans-KPO o.s. z Německa se svojí skvělou a jedinečnou polní kuchyní "QUICKY - die FELDKUCHE" !  Na jídelníčku by tentokrát měly být jedinečné bílé klobásky :-) ! Zvláštním hostem Abajafans bude i další německá motorkářská parta "PIRELLI GARAGE"!

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU a na společně strávenou a příjemnou neděli 7.dubna 2013 !

Srdečně zve výbor Abajafans-KPO o.s.

S fanklubovým pozdravem
Ja!Ja!Abaja!
Jiří "Doča" Dočekal
předseda Abajafans-KPO o.s.