Skvělá brněnská Velká cena!

  Skvělé závody všech tří kubatur, skvělá podívaná na nejlepší piloty světa a skvělá atmosféra na všech tribunách Masarykova okruhu v Brně.

  Jsme hrdí na to, že jsme na tribuně D v našem "kotli Abajafans" tuto skvělou atmosféru pomohli spoluvytvořit! Poděkování za to patří zejména všem řádným členům oficiálního fanklubu Karla Abrahama Abajafans-KPO o.s. Protože právě a jen z ročních členských příspěvků je toto naše každoroční choreo na "naší" tribuně D hrazeno... Pevně věřím, že jste si všichni náš každoroční svátek patřičně užili! Na Déčku jsme byli již po sedmé (!!!) a musím říct, že letošní atmosféra v našem kotli byla vůbec nejlepší! Díky, ABAJAFANS! Celkově se na tribunách nejhezčího okruhu světa sešlo během celého víkendu více jak 222 000 motocyklových fanoušků!

  Abaja bojoval co to šlo... Zraněné rameno však jeho výkon velice limitovalo a prakticky již před vlastním závodem MotoGP bylo zřejmé, že body budou letos v Brně asi hodně vysoko... Za bojovnost však Kájovi patří velké díky! Určitě jsme také rádi, že ČESKÝ SOUBOJ, který zejména druhý český jezdec (a to zcela podle očekávání...) také patřičně "hecoval", dopadl nakonec vítězně pro Karla Abrahama a naše barvy!

  Další závod se jede hned o tomto víkendu v Silverstonu a je velkou otázkou zda Abaja vůbec do tohoto závodů nastoupí! Ohlasy a hodnocení nedělního závodu naleznete zde. Abaja dále po závodě řekl, že do cíle jej tentokrát dohnali zejména fanoušci...!

 Gratulujeme všem nedělním vítězům: Moto2 - Kallio , MotoGP - Marquez , Moto3 - Salom a velká gratulace patří i brněnskému Karlu Hanikovi za vítězství a hymnu v sobotních "RedBullech"!

 

ABAJA FOREVER!

                                                     (Doča)

Fotogalerie : Risso Karnok , Karel Herman