Viva Barcelona! Práhá PRÓSÉCÓ!

VIVA BARCELONA!

Tradičně plný autobus fanoušků Karla "Abaji" Abrahama letos vyrazil na svoji historicky nejdelší pouť - cílem nám byla téměř 2000km vzdálená Barcelona!

 Výsledek nebyl pro naše barvy úspěšný... :-(. Abaju do závodu nepustilo sobotní vážné zranění palce levé nohy a nedařilo se ani našim dvěma dalším českým jezdcům - ani Karel Hanika ani Kuba Kornfeil cíl kvůli svým pádům neviděli...

Troufnu si však říct, že všichni kdo vážili tuto dlouhou cestu, tak rozhodně nelitovali! Náš zájezd byl totiž z kategorie "fun&relax" :-)) a tak jsme měli možnost vidět nejen tento katalánský okruh (píši záměrně "katalánský" , protože vězte, že "španělům" se v Barceloně rozhodně nefandí...), shlédnout zajímavé závody, okružní odpoledně-noční jízdu po všech nejzajímavějších místech Barcelony, ale i díky skvělému ubytování ("co člověk to...!"   ...to Mariánovo slovo si každý kdo s námi byl lehce doplní sám... :-)) ) si každý Abajafans mohl dosyta užít moře, bazénu, relaxaci či odpočinku...

 Proto mi jako předsedovi našeho fanklubu dovolte, abych v prvé řadě PODĚKOVAT vám všem "účastníkům zájezdu", kteří jeli Abaju do Barcelony osobně podpořit - A BYLI JSME OPĚT HODNĚ VIDĚT!!! (...a jsem také velmi rád, že opět jen v tom dobrém smyslu slova!,) dále pochopitelně týmu AB MOTORACING a AUTOMOTODROMU BRNO a.s. a všem našim partnerům, tedy firmám CARDION s.r.o. , OCP SPED, HALA OSTROVAČICE a www.F-MOTO.cz. Firmě JEDOTOUR a hlavně "našim" řidičům Pepovi s Radkem patří velké díky za jejich naprosto profesionální a přesto opět velmi lidský přístup a tradičně výbornou spolupráci!

 Loni jsme obdrželi po Mugellu od šéfa týmu "vyznamenání"  (jeho SMS: "... šťastnou cestu a budete muset jezdit častěji, nosíte štěstí :D !" ), letos - i když jsme opět dělali co mohli... :-)) body nevezeme, ale takový je prostě sport - ten motoristický obzvláště! Krutý, nelítostný, ale krásný - já jsem velmi rád, že jsem závěrem z vašich mnoha úst slyšel: "Dočo, díky, bylo to super a na příště si mě opět napiš!"

Takže díky všem, příští rok JEDEME ZASE !

My tedy jedeme určitě! A co vy? Přidáte se k nám? ABAJAFANS FOREVER!

text: Doča

fotky z Barcelony: Dolfa I. , Dolfa II. , Radek Pavlas

 

--------------------------------------- text: facebook Abajafans : #‎minar ------------------------------

Práhá PRÓSÉCÓ

I tak jednoduše by se dal charakterizovat náš výlet do Barcelony! Ale to by sme nebyli my, kdyby to opravdu tak jednoduché bylo. Původně jsem se chtěl o závodním víkendu rozepsat o něco víc, ale vzhledem k průběhu ZÁVODNÍHO víkendu to asi nemá smysl, Kornfeil s Hanikou bohužel smolně havarovali v závodě, Abaja se rozmlátil v FP4 takovým způsobem, že musel být převezen do nemocnice, kde mu pod narkózou srovnávali vykloubený a zlomený palec na levé noze, už večer sme tušili, že do zítřejšího závodu nenastoupí, ale pak přišla mírně pozitivní zpráva, že se o to budou pokoušet, ale bohužel zranění bylo tak vážné, že Abaju do závodu prostě nepustilo (škoda, motorka šlapala, časy dobré...). To je asi tak, jak bych shrnul závodní víkend. Ke shrnutí našeho výletu mi dejte prosím jen ještě trochu času, report určitě napíšu během tohoto týdne, přeci jen je potřeba se trošku probrat a hlavně zapátrat v paměti pár lidí jak to vlastně všecko bylo, máte se na co těšit, protože tenhle výlet stál rozhodně za to!

#‎minar