Setkání Abajafans v Beluši

  Netradičně na Velký pátek proběhlo otevřené výjezdní setkání oficiálního fanklubu Karla Abrahama u našich slovenských přátel v obci Beluša. 

  Celý pořad moderoval Rišo Karnok, který svým uvolněným a vtipným způsobem zpovídal skvělé hosty. Místní fanoušci motorismu byli překvapeni zejména účastí jezdce seriálu Grand Prix Karla Abrahama, v jehož účast prý někteří do poslední chvíle nevěřili :-). Pozdravit hosty přišel také předseda fanklubu Karla Abrahama Jiří Dočekal, který v krátkosti pohovořil o fungování a akcích fanklubu a pozval přítomné, kteří mají zájem, mezi Abajovi „oficiální“ fanoušky. Dále se s námi o své zážitky a dojmy rozdělil výborný slovenský roadracingový jezdec Miroslav "Laki" Sloboda, který by chtěl jako první Slovák dobýt slavné Tourist Trophy! Poté se již Rišo, dle vlastního sdělení, ocitl ve svém dětském snu, když s ním na pódiu usedly dvě legendy československého motocyklového sportu – Peter Baláž a Pavol Dekánek. Tito pánové vnesli do průběhu celé akce zase trošku jiný úhel pohledu a úžasně se doplňovali.
  Závěrem akce proběhlo vylosování jednoho šťastného výherce ze zaplněného sálu, který dostal od Kájova fanklubu „Víkend s Abajafans“ v Brně v rámci naší domácí Grand Prix a byl svou výhrou doslova nadšen.
  Celá akce nesla název Bonboniéra s Karlem Abrahamem a bonboniéra to skutečně byla. Tak jako v té čokoládové si každý najde svůj bonbónek, našel si ho i zde každý z nás zúčastněných.
  Díky všem, kteří se na přípravách a průběhu celého setkání podíleli. Odvedli opravdu skvělou práci, a tak už těšíme zase na příště.

Jitka

foto: Marian Zeman (zdroj: moto-cup.sk)

Kompletní fotogalerie ZDE