Letní setkání Abajafans v Popůvkách

  VŽDY, tedy i v šíleném vedru, kdy teploměr ve stínu dosahoval hodnot vysoko nad 30 stupňů, se sešli „skaláci“ Abajafans na hřišti v Popůvkách. Vždyť bylo taky proč!!! Bylo třeba řádně oslavit Abajovo skvělé umístění na GP Catalunya a taky Káju náležitě „vyznamenat“ :-)

  Ceny pro našeho Matadora se tedy tentokrát nesly ve zcela jednotném duchu… :-) … košík plný čerstvě nakopaných brambůrek, skvělé barmboráčky od Ivy, ale především OPRAVDOVÁ bramborová medaile :-)

  Brambory a výrobky z nich ovšem nebyly to jediné, na čem jsme si pochutnali. Díky Carovi a kuchaři Dolfovi, který v tom pekelném vedru už od 16.00 hodin opékal, jsme mohli okusit vynikající vepřovou kýtu, která se tentokrát obzvláště vydařila. Díky hoši za všechny co jsme si na ní pochutnali!

  Na našem letním setkání, konaného v rámci závodu SBK v Brně, jsme opět měli tu čest přivítat mezi námi šéfa týmu Cardion AB Motoracing pana Karla Abrahama, kterému mnohokrát děkujeme, že si na nás udělal ve svém velmi nabitém programu opět čas! Dalším, velice milým hostem, byla Nikola, Kájova přítelkyně, která mezi nás zavítala poprvé a dále již fanklubová stálice - pan Karel Abraham nejstarší!

  To, že členové Abajafans rádi fandí a taky se rádi baví je známá věc... :-) Někteří možná ale neví, že taky neváháme podpořit dobrou věc. A právě to jsme dokázali na tomto našem setkání. Na naše srdečné pozvání mezi nás totiž zavítal zástupce Ligy  vozíčkářů, pan Charvát, který nás seznámil s činnosti svého sdružení a přímo v rámci setkání nabídl k prodeji kalendáře GP 2011, z jejichž prodejní ceny jde drtivá většina právě na podporu Ligy vozíčkářů a tím lidem, kteří pomoc potřebují. Samozřejmě, že jsme si kalendáře koupili a věnovali tak něco málo z našich prostředků na tuto bohulibou věc.

  Sobotní setkání jako obvykle proběhlo ve skvělé náladě, v Popůvkách nás bylo více jak 80 a už nyní se těšíme na náš další sraz, blížící se vrchol sezony, brněnskou Cardion ab Grand Prix České republiky v Brně, kde budeme mít svůj hlavní stan opět v neděli 15.srpna na tribuně D

Přejeme všem krásné léto, Kájovi ať se daří v současné vynikající formě i na německém Sachsenringu a v srpnu v Brně VŠICHNI OPĚT NASHLEDANOU!
    (jitka)

Fotogalerie ze setkání

Videogalerie:

 "předání bramborové medaile"

 "příprava Čuriny na start Grand Prix v Brně"   :-)

 "umbrella girl 2010"